Hera Clup Residence Günlük Kiralık Daire

 

Beylikdüzü Tuyap Fuar Merkezi yanında bulunan Hera clup Rezidance 2009 yılında projesi başlanmış olup 2011 yılında tamamı tezilim edilmiştir.

Porje 3 bloktan oluşup toplamda 378 1+0 sütüdyo ve 1+1 daireden oluşmaktadır.

Tuyap fuar merkezi yanında olması sebebi ile kısa sürede konaklama firmalarının dikkatini çekmiş ve tamamı konaklama firmaları tarafından kiralanmış bulunmaktadır.

Tam sayısı bilinmemekle birlikte sayısı yirmilerin üzerinde konaklama firmalarının olduğu tahmin edilmektedir.

Toplamda 10 katlı olan hera clup rezidans projenin bodrum katında bölgenin en iyi spa, hamam,sauna,ve spor kompleksi bulunmaktadır thin spa’yı kullanmak için exstra ödeme yapmanız gerekmektedir.

Tuyap fuar merkezine katılacak olan firmalar otel değilde ev konforunda bir konaklama tercih etmek isterse Tuyap günlük kiralık daire anahtar kelimesi ile arama motorlarından bulabilirsiniz.

Arama yaptığınız taktirde karşınıza yaklaşık 20 konaklama firması çıkacaktır konaklama firmalarının ilanlarından sizler için en ideal daireyi veya odayı kiralayabilir gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

Hera clup rezidans günlük kiralık daire kiraladığınızda dairelerde Amerikan mutfak,mutfak araç gereçleri, çamaşır makinası,buzdolabı,doğalgaz, wifi gibi bir evde olması gereken tüm detaylar düşünülmüştür.Beylikdüzü günlük kiralık denilince heracllup rezidans ve özyurtlar n rezidans ilk akla gelen projelerdir iki projede yan yanadır ve ruhsatlı ve son derece güvenlidir.Dier günlük kiralık daireler gibi ailelerin olduğu apartman dairelerinde değil son dece lüxs ve otel konseptinde projelendirilmiş ve konaklama firmaları tarafından tercih edilmiş projelerdir.

Hera clup rezidans taki bazı konaklama firmalarının iletişim bilgileri aşağıdadır.

 

Han suit: daire sayısı 40 daire tipi sütidio ve 1+1 ve dubleks Tel:05465363436

 

Carpediem: Daire sayısı 32 daire tipi 1+1 ve dubleks Tel:05326559435

 

Elite Konaklama: daire sayısı 20 Daire tipi dubleks ve 1+1 Tel:05327414078

 

Fuar Home konaklama daire sayısı 40 daire tipi dubleks,1+1 ve sutidio Tel:05302487819

 

Sizlere beylikdüzünde günlük kiralaık daire ihtiyaçlarınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz firmalardan sadece birkaç tanesini yazmış bulunmaktayıp.

Bölgede çok sayda konaklama firmaları olduğunu belirtmiştim  dikkat etmeniz gereken bir husus ise 50 tl 60 tl gibi komik rakalar teklif edildiği taktirde  değerlendirmeye bile almamanızı unutmayınki  kaliteyi ucuza alıyorsanız mutla emitasyondur yani çakma üründür geçenizin hüsrana uğramasını istemiyorsanız günlük kiralık ev tutacağınız firmanın vergi levhası olup olmadığına dikkat ediniz.

 

www.beylikduzundegunlukkiralikdaire.com