Lavinya Günlük Kiralık Daire

Lavinya günlük kiralık

 

Lavinya Garden beylikdüzü Gürpınar pınartepe mahallesinde Turgut Özal caddesi uçurtma sokakta bulunan Kullar İnşaatın yaptığı bir projedir.

Lavinya Garden toplamda üç bloktan oluşmaktadır. Proje yapıldığında İngilizler tarafından rağbet görmüş 80 adet dairenin 62 tanesini İngilizler satın almıştır.Yatırım amaçlı satın alınan daireler daha sonrasında günlük kiralık ev işi yapan konaklama firmaları tarafından kiralınmıştır.Deniz manzaralı projenin bütün daireleri bir evde bulunması gereken tüm araç ve gereçlerle donatılmış ve günlük konaklama hizmetine sunulmuştur.Çevresinde lüks villaların bulunmasından dolayı ilk zamanlarda lavinya günlük kiralık daire işine müsaade edilmemiştir. Konaklama firmalarının pansiyon ruhsatı almaları soruna kesin çözüm getirmiş ve iş yasallaştırılmıştır.

Sitede toplamda beş adet konaklama firması bulunmaktadır.80 TL den başlayan gecelik konaklama fiyatları fuar takvimine ve hafta sonu günlerinde zaman zaman 200 Tl ye kadar yükselmektedir.

Lavinya Garden park beylikdüzü günlük kiralık ev tutmak istiyorsanız aşağıda verdiğim iletişim numaralarından firmalarla iletişime geçebilir size uygun olan daireyi kiralayabilirsiniz.

Günümüzde günlük kiralık daire tutmak otel odası tutmaktan daha kolay hale gelmiş ve otellerin aksine alış verişinizi dışarıdan yapıp konaklamayı daha’da ucuz hale getirebilirsiniz Yapmanız gereken tek şey internetten lavinya günlük kiralık daire yazmak ve devamında karşınıza çıkan irtibat numaralarından birini aramak gerçi numaraları aşağıda paylaşacağım.rezervasyonu yaptığınızda geriye kalan lavinya garden sitesine gidip kiraladığınız günlük kiralık evinizin anahtarını alıp odanıza çıkmak gerisi size kalmış isterseniz hemen site içerisinde bulunan tekel market sipariş verebilir ödemenizi siparişleriniz geldiğinde yapabilirsiniz.büyükçekmece günlük kiralık ev denince akla gelen en güzel site lavinya garden sitesidir.

 
 

Lavinya Garden Günlük Kiralık Ev

İletişim numaraları

SWEET HOME:TEL 05324060045

Best home: Tel: 05338181271

Yuakarıda irtibat numaralarını yazdığım konaklama firmalarının tüm ilanlarını ve dairelerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Lavinya günlük kiralık ev inizi kiraladıktan sonra deniz ve havuz manzarası eşliğinde çayınızı veya içkini yuduplayım güzel bir gece geçirebilirsiniz

www.beylikduzundegunlukkiralikdaire.com