Özyurtlar Nrezidans Günlük kiralık daire

   Özyurtlar N Rezidans Özyurtlar Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü  metrobüs son durakta  Tuyap Fuar Merkezi yanında bulunan Özyurtlar Nrezidans  pojesine 2011 yılında başlandı. Projenin ana fikri fuar merkezi yanında olması itibari ile otel konseptinde bir alternatif konaklama olabileceği idi. Fakat proje bitip teslim edilmeye başlandığında pekte işler istenildiği gibi gitmedi. Başta düşünülen maksimum 7 veya 8 firmanın 471 odanın tamamını kiralaması ve otel mantığıyla alternatif konaklama sunmasıydı.

Maalesef öyle olmadı hem site yönetiminin tecrübesizliği hem de kat maliklerinin 50 tl  daha fazla kira almak için vermiş olduğu başıboş ilanlar güzelim projeyi bu günkü haline getirdi.

Özyurtlar inşaatın üzerinde ısrarla durduğu haala da desteğini sürdürmeye devam ettiği projenin daha düzgün işletilmesi için sürekli çaba harcamaya devam ettiğini biliyoruz.

Güzelim proje Nrezidans Aslında bu günkü adıyla Özyurtlar günlük kiralık daire,

Dışarıda hiçbir yapamamış aslında istese de o kapasiteye ulaşacak yetenekte olmayan ticaretten anlamayan 3 tane daire kiralayıp   beylikdüzünde günlük kiralık daire işine soyundular.

Hal böyle olunca maksimum olarak düşünülen 7 konaklama firmasının sayısı oldu 45  tabi bunlara firma demek için bin şahit lazım.

2011 yılında Hera clup rezidans’ta 100 TL den Aşağı  Oda fiyatı verilmezken yıl 2016 oldu.

 Sonradan görme 3 veya 4 daire kiralayıp Özyurtlarda günlük kiralık daire  işine soyunanların sayesinde bu gün 39 tl den oda verilmektedir. Durum bu şekilde olunca kaliteli işini layığıyla yapmaya çalışan firmalarda  problem yaşamaya başladı istemesede onlarda fiyatları 60 tl ye kadar çekmek zorunda kaldı.

Fiyat düşünce kalite düştü kalite düşüncede gelen müşteri tipi değişti bu gün itibari ile gelinen noktada Güzelim Proje dışarı gözü ile fuhuş yuvası olarak anılmaya başlandı.

 

Beylikdüzü günlük kiralık ev işi denilince akla gelen en ucuz yer kolaylıkla girilebilir bir yer olarak görünüyor.